Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PROUTKOVÁNÍ – 2.ročník

24 března @ 13:00 - 17:00

PROUTKOVÁNÍ - 2.ročník

Ponořte se s námi do kouzla velikonočních svátků a přidejte se k nám ve Vinotéce v Církvici v neděli 24.3.2024 od 13:00 hodin, abychom společně oslavili a uchovávali tradiční hodnoty tím nejlepším možným způsobem.

Hlavním cílem této rodinné události je přiblížit tradiční velikonoční obyčeje a proto pro vás máme připravenou speciální dílnu na pletení pomlázek. Pomlázka je neodmyslitelným symbolem Velikonoc a my Vás a Vaše děti naučíme, jak si vyrobit tu svou, abyste mohli tento krásný zvyk předávat dál z generace na generaci.

Ale to není vše! Naši malí návštěvníci se mohou těšit také na řadu kreativních stanovišť, kde si pod vedením zkušených umělců a řemeslníků vyrobí různé velikonoční dekorace a drobnosti, které si pak mohou odnést domů jako krásnou památku na tento den.

Samozřejmě nesmí chybět ani občerstvení. Pro všechny máme připravený čerstvý, křupavý popcorn, voňavou cukrovou vatu a mnoho dalších lahůdek, které potěší nejen dětská srdíčka. Přijďte si s námi užít den plný radosti, tradičních zvyků a nezapomenutelných zážitků.

Těšíme se na vás!

Podrobnosti

Datum:
24 března
Čas:
13:00 - 17:00
Štítky Akce:
, , ,

Pořadatel

ProCírkvice z. s.
Telefon
723955263
Email
info@procirkvice.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Vinotéka Církvice
Církvice 40
Církvice, 28533
+ Google Mapa
Telefon
721 246 723