O nás

Vítejte na našich webových stránkách! Jsme skupina obyvatel obce Církvice, která se spojila, abychom podpořili rozvoj naší obce a aktivně se zapojili do řešení obecních záležitostí. Naším posláním je spolupracovat s obyvateli, místními podniky a institucemi při budování silné a udržitelné komunity.

Naše hlavní cíle:

Aktivně vstupujeme a zasazujeme se o to, aby byly veškeré akce a projekty prováděny ve prospěch obyvatel. Jsme otevřeni nápadům a návrhům od všech občanů a dbáme na to, aby byly jejich zájmy zohledňovány při rozhodování o obecních záležitostech.

Chráníme přírodu a krajinu, protože si uvědomujeme jejich důležitost pro kvalitu života obyvatel a pro budoucí generace. Spolupracujeme s odborníky na životní prostředí a místními organizacemi, abychom zajistili udržitelný rozvoj a ochranu naší přírody.

Rozvíjet a podporovat kulturu v obci, abychom tak zajistili bohatý kulturní život pro všechny obyvatele. Podporujeme místní umělce, řemeslníky a kulturní akce, které obohacují náš společenský život a posilují naši obec.

Těšíme se na spolupráci s vámi při rozvoji naší krásné obce! Pokud máte nápady, návrhy nebo chcete přispět svými dovednostmi a zkušenostmi, neváhejte nás kontaktovat. Společně můžeme dosáhnout toho, aby naše obec byla ještě lepším místem k životu pro nás všechny.

Zakládající členové spolkuFunkce/Zaměření
Gabriela VýbornáPředsedkyně spolku
Jakub BilýKomunikace, Projekty
Zdeněk SpurnýStavebnictví
Ing. Jan Topol, Phd.Vodohospodářství, Právo