Naše Obec

ŘSD potvrdilo snížení tranzitní dopravy v naší obci!

Díky naší snaze, vaší podpoře a petici, kterou jsme společně iniciovali, se nám povedlo prosadit uzavření obecní komunikace vedoucí k čerpací stanici TANK ONO.

ŘSD potvrdilo snížení tranzitní dopravy v naší obci!
Uzavření napojení TANK ONO z obce koordinované s vybudováním napojení z obchvatu

Ředitelství silnic a dálnic nám potvrdilo, že na komunikaci těsně u benzínové stanice bude umístěna překážka, kterou nebude možné projet, ale v případě potřeby ji bude možné demontovat. Technické řešení této překážky nyní ŘSD prověřuje. Vše bude koordinováno s napojením TANK ONO na obchvat.

V tuto chvíli ještě nedokážeme přesně odhadnout, kdy bude nové napojení hotovo. Předpokládáme, že by k tomu mělo dojít v první polovině příštího roku. Budeme vás průběžně informovat o vývoji situace.

Stále trváme na tom, že okolní tranzit do naší obce nepatří. Nehledě na to, že komunikace byla poslední dobou využívána spíš jako závodní dráha. Toto bylo jediné správné řešení pro bezpečnost a klid v naší obci.

Děkujeme vám za vaši podporu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *